SKYSTŲ TAPETŲ PASIŪLYMAS! Nuolaida iki 20% visam užsakymui + NEMOKAMAS pristatymas!    Žiūrėti

Skysti tapetai svetainėje

Skysti tapetai svetainėje ant sienos iš arčiau – Poldecor 5-1 | #6

Svetainė yra viena svarbiausių patalpų namuose, kadangi joje ne tik šeima leidžia laiką, tačiau ir lankosi svečiai, kurie visada geriau jaučiasi jaukiai sukurtoje aplinkoje. Žinoma, svarbi kiekviena smulkmena, tačiau ji atrodys skoningai tik tinkamai dekoravus sienas bei suteikus joms funkcionalumo. Juk aktyviai lankomame kambaryje dažniausiai greičiausiai atsiranda nešvarumų, tad reikia sienas „dekoruoti“ danga, kuri ne tik nereikalauja laiko bei rūpesčio, tačiau ir labai paprastai bei greitai gali būti atnaujinama.

Patrauklumas – pagal kiekvieno poreikius

Žinoma, renkantis dangą svarbiausia yra patrauklumas, kadangi norisi, kad patalpa būtų išbaigta bei skoningai joje derėtų visi elementai. Skysti tapetai – puikus pasirinkimas. Tiek dėl paprasto dengimo bei patrauklios kainos, tiek dėl plačios stilių įvairovės, kuri suteikia galimybę kiekvienam rasti variantą labiausiai atitinkantį asmeninius poreikius. Juk tai yra Jūsų namai, tad labai svarbu, kad viskas būtų suderinta iki mažiausių smulkmenų pagal Jūsų pageidavimą ir tuo pačiu, kad aplinka Jums keltų tik geras emocijas.

Jeigu Jums labiausiai patinka klasikinio stiliaus interjeras – tokiu atveju siūlome rinktis tapetus, kurie yra su raštais, geriausia – pastelinių, taip pat ir žemės spalvų. Jeigu norite, kad Jūsų svetainė atrodytų moderniai – tuomet nebijokite rinktis labai ryškių ir gal net kiek drąsių variantų, kurie gali suteikti Jūsų namams ne tik daugiau jaukumo, tačiau taip pat ir elegancijos.

Kadangi svetainė yra ta vieta, kur užsiimama aktyvia veikla – siūlome nebijoti drąsių spalvų bei raštų, kadangi jie gali tapti svarbiausiu Jūsų stiliaus akcentu.

Skysti tapetai ant sienos – svetainės interjeras – Poldecor 9-8 | #4

Ekologiški namai – daugelio siekiamybė

Skysti tapetai svetainėje taip pat mėgstami ir dėl ekologijos. Paprasčiausiai šiais laikais perkant beveik bet kokias prekes ir priemones galima rinktis iš ekologiškų gaminių, kurie padeda tausoti gamtą ir ne tokių draugiškų aplinkai, kurie jai daro neigiamą įtaką. Kadangi suvokiama, jog gamta yra kiekvieno iš mūsų namai – žmonės renkasi natūralumą, kuris nugula ant jų namų sienų.

Taigi, skysti tapetai svetainėje rekomenduojami tiems, kurie nori gyventi draugiškai su gamta ir tuo pačiu kurti namus, kuriuose yra kuo daugiau ekologijos bruožų. Kadangi tapetai gaminami iš natūralių medžiagų kaip kad šilkas, medvilnė, bambukas ir panašiai – galite būti ramus, kad Jūsų namų sienas papuoš organizmui sveiki tapetai.

Skysti tapetai Poldecor - Galerija - #28

Gebėjimas sulaikyti šilumą – svarbus

Prie šių tapetų privalumų taip pat turime akcentuoti ir jų gebėjimą sulaikyti šilumą. Žinoma, tai nereiškia, kad ant sienų yra dedamas didelis ir storas tapetų sluoksnis. Tačiau patys tapetai puikiai sulaiko šilumą, tad, vėlgi, gyvenimas tampa ekologiškesnis ir tuo pačiu galima džiaugtis mažesnėmis šildymo sąskaitomis. Svarbiausia, kad pasiekti šią kokybę pavyks tik įsigijus tikrai geros kokybės, sertifikuotus tapetus. Siūlome nesusivilioti labai pigiais, kurie dažnai parduodami skelbimų portaluose, tad negaunamos jokios kokybės garantijos. Deja, jie ne tik sunkiau tepasi, tačiau taip pat ir greičiau praranda savo patrauklumą, galiausiai, neturi tokių papildomų savybių kaip kad šilumos sulaikymo funkciją. Taip bandydami sutaupyti permokate, kadangi galiausiai sugaišus daug laiko po trumpo laiko tarpo sienas vėl teks dekoruoti kita danga.

Svetainė yra ta patalpa, kurioje svarbu estetiką derinti su funkcionalumu, o kokybę su patrauklumu. Skysti tapetai – geriausias pasirinkimas, kuris ne tik nereikalauja daug laiko, tačiau puikiai tinka ir meistrams be patirties. Greitas ir paprastas sienų dengimas – malonumas gyventi savo paties rankomis dekoruotoje svetainėje.

Populiariausi skysti tapetaiVisi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *