Grąžinimas

Kokybiškos, nepažeistomis pakuotėmis Prekės negali būti grąžinamos Pardavėjui, nes tai – užsakomoji Prekė ir pagaminta konkrečiam Pirkėjui, pagal jo pateiktą užsakymą (spalvą ir kiekį).

LR Vyriausybės nutarimu Teisės aktų registre mažmeninės prekybos taisyklių 6.22810 straipsnio 2 dalis 3 punktas.
2. Vartotojo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties netaikoma šioms sutartims:
3) sutartims dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms;

1. Pardavėjas įsipareigoja priimti grąžinamas prekes, jeigu jos neatitiko Pirkėjo pateikto užsakymo.
1.1. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis Taisyklių 1. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.
1.2. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
1.2.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
1.2.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
1.2.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
1.2.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
1.2.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
1.2. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 1.2. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
1.3. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti Pirkėjo užsakytomis prekėmis per 14 (keturiolika) darbo dienų.
1.4. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.