SKYSTŲ TAPETŲ PASIŪLYMAS! Nuolaida iki 20% visam užsakymui + NEMOKAMAS pristatymas!    Žiūrėti

Skysti tapetai vonios kambaryje

Skysti tapetai Poldecor - Galerija - #24

Vonios kambarys yra ta patalpa, kurioje mes kasdien atliekame labai reikšmingus higienos ritualus. Natūralu, kad norisi sukurti tokią aplinką, kuri ne tik jaukiai atrodytų, tačiau taip pat ir nereikalautų labai daug priežiūros. Daugelis nustemba sužinojęs, kad skysti tapetai yra geras pasirinkimas vonios kambaryje. Tik reikia rasti tinkamus atspalvius, kurie dera bendrai kuriamame stiliuje ir tuo pačiu tinkamai padengti sienas, kurios tinkamai jas prižiūrint tarnaus ilgai.

Dizaino pasirinkimas – pagal kiekvieno poreikius

Skysti tapetai vonios kambaryje pirmiausia džiugina dėl dizaino variacijų, kurios atitinka kiekvieno poreikius. Ir nors dažniausiai standartiškai kuriamas šviesių spalvų vonios kambarys (dominuoja balta arba melsva), tačiau skystų tapetų stilių gausa yra tokia įvairi, kad esame tikri, jog nuspręsite dekoruoti sienas kaip nors įmantriau. Rinktis siūlome ne tik pagal spalvas, tačiau taip pat ir raštus, kurie gali suteikti patalpai daugiau gyvumo ir tuo pačiu unikalumo.

Taip pat skysti tapetai yra puikus pasirinkimas dizaino realizavimo, kūrybos išraiškai, kadangi jais padengus sienas ant viršaus galima piešti. Žinoma, tik tokiu atveju, kai bus pasirenkami geros kokybės, drėgmei atsparūs dažai, kurie ne tik papuoš sienas ryškiomis linijomis, tačiau taip pat ir dėl drėgmės nepraras savo patrauklumo.

Skysti tapetai vonioje ant sienų – interjero pavyzdys – Poldecor 14-8 | #3

Tapetai pritaikyti vonios kambariui

Nors renkantis skystus tapetus dažniausiai vertinamas stilius, tačiau kai reikalingas vonios kambario dekoras – rinkitės tokius, kurie būtent ir atitinka šios patalpos specifiškumą. Konkrečiai vonios patalpai kurti tapetai, žinoma, yra atsparūs drėgmei, tad net ir nuolatos būnant patalpoje, kur užsiima SPA ritualais – pavyks išlaikyti tapetų vientisumą. Deja, to pasakyti negalima apie standartinius, klijuojamus tapetus, kurie ne tik kad atlimpa, tačiau dažnai ir pradeda težti. Natūralu, kad daugelis žmonių labai nustemba sužinoję, kad skysti tapetai vonios kambariui yra geras ir tikrai tvirtas pasirinkimas.

Internete galima rasti atliktus pavyzdžius, galimas variacijas, kurios Jums padės kur kas paprasčiau susikurti tokį interjerą, kuris kvepės gaivumu. O to dažniausiai ir tikimasi iš vonios patalpos.

Skysti tapetai sulaiko šilumą

Daugelis taip pat nustemba sužinojęs, kad skysti tapetai padeda sulaikyti šilumą patalpoje. Kadangi vonios kambaryje dažniausiai atliekami SPA ritualai esant nuogam, natūralu, kad norisi, jog kambaryje būtų kuo organizmui tinkamesnė temperatūra. Vėlgi, šiuo atveju tapetai yra geras pasirinkimas. Žinoma, tai nereiškia, kad patalpoje neturi būti šilumos šaltinis. Tikrai turi būti, lygiai taip pat kaip ir gera vėdinimo sistema. Tačiau pasiekus reikalingą temperatūrą galite būti ramus, kad šiluma „neišeis“ iš patalpos per sienas, kadangi skysti tapetai yra puiki izoliacinė medžiaga.

Skysti tapetai vonioje ant sienų – interjero pavyzdys – Poldecor 14-7 | #1

Sienų atkūrimas paprastas ir patogus

Verta pastebėti, kad skysti tapetai vonios kambariui yra geras pasirinkimas ir dėl labai greito bei paprasto dekoro atkūrimo tokiu atveju, jeigu jis buvo kažkaip pažeistas. Pavyzdžiui, suskaldžius plytelę ją pakeisti kita, deja, labai sunku, o kai kuriais atvejais net neįmanoma. Tuo tarpu su skystais tapetais yra kur kas paprasčiau, kadangi tinkamai nuvalius senus, kurie dėl tam tikrų priežasčių nebėra tinkamai, uždengti juos kitais – labai paprasta. Taip minimalios ir net didelės „dangos“ gali būti pakeičiamos kitomis. Galiausiai, kai sienų spalva pabos ir norėsis keisti vonios kambario interjerą senus tapetus nulupti ir naujus padengti nebus sunku, tai gali padaryti kiekvienas, tad sutaupysite meistro paslaugoms.

Populiariausi skysti tapetaiVisi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *