SKYSTŲ TAPETŲ PASIŪLYMAS! Nuolaida iki 20% visam užsakymui + NEMOKAMAS pristatymas!    Žiūrėti

Skysti tapetai miegamajame

Skysti tapetai miegamajame ant sienos – Poldecor 5-6 | #4

Miegamasis labai dažnai vadinamas pačia intymiausia erdve namuose. Žinoma, kad norisi, jog viskas iki mažiausių smulkmenų būtų pagal Jūsų poreikius, kad kiekvienas daiktas ir kiekviena siena atrodytų taip, kad Jums keltų tik pačias geriausias emocijas. Siūlome kuo daugiau dėmesio skirti sienų dekorui, kadangi kai jos yra gražios – dažniausiai kiekvienas kambario kampelis atrodo išbaigtas, galiausiai, sienos gali būti svarbiausias stiliaus akcentas, kuris nereikalauja jokių papildomų papuošimų.

Garso izoliacijos svarba

Miegamasis yra poilsiui skirta erdvė, tad visiškai natūralu, jog norisi, kad miegas būtų geriausios kokybės. Štai todėl reikalingos priemonės, kurios padeda maksimaliai izoliuoti garsą ir leistų mėgautis tik pačiais maloniausiais sapnais. Skysti tapetai miegamajame tikrai dažnai pasirenkami vien dėl savo izoliacijos savybių. Pirmiausia – garso, antra – ir šilumos, tad galima nemažai sutaupyti pinigų sąskaitoms. Svarbiausia, kad šiuo atveju izoliacija visiškai nemažina patrauklumo, tad kambarys tikrai atrodys puikiai, sienos žavės savo stiliumi, kuris Jums labiausiai tinka bei patinka, o garsai ateinantys iš kitų patalpų – bus minimalūs. Tai leis kur kas maloniau ilsėtis…

Greitas ir paprastas sienų dengimas

Skysti tapetai miegamajame pasirenkami tikrai ne tik dėl izoliacijos, kad ir kokia tai svarbi nauda. Kitas didelis privalumas yra greitas ir paprastas dengimas, kuris padeda išvengti meistrų ir patiems atlikti darbus net jeigu iki šiol niekada ir neteko. Savarankiškai padengti sienas tapetais gali kiekvienas, kuris tik turi noro. Visas reikalingas sudėties dalis ir įrankius galite įsigyti pas mus – darbas bus greitas ir malonus. Tiesa, labai svarbu laikytis instrukcijų, kadangi tokiu atveju sienos ne tik bus padengiamos, tačiau svarbiausia – padengiamos kokybiškai, lygiai ir tuo pačiu taip, kad atliktų visas svarbiausias funkcijas nuo izoliacijos iki apsaugos nuo patrauklumo iki ekologijos.

Skysti tapetai miegamojo interjere – Poldecor 2-2 | #1

Tinkamo stiliaus pasirinkimas

Kad ir kokie svarbūs mūsų anksčiau minėti privalumai, tačiau bene svarbiausia yra tai, kad galima džiaugtis labai plačia stilių gausa ir kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka bei patinka. Kol vieni miegamojo erdvėje renkasi blankesnes spalvas, kadangi tai kuria skandinaviško stiliaus interjerą, tuo tarpu kiti renkasi kur kas drąsesnes. Bet kuriuo atveju svarbiausia yra atsiminti, kad miegamasis ta erdvė, kurioje mes ilsimės, tad geriausia rinktis spalvas bei raštus, kurie per daug neaktyvina. Taigi, labiausiai tinka pasteliniai atspalviai. Psichologai akcentuoja, kad puikiai atrodo žalsva, kadangi ji ramina, lygiai taip pat ir melsva, kuri dažniausiai siejama su vandenynu, tad taip pat kelia tik pačias geriausias emocijas. Įvertinkite ir psichologinius veiksnius, ne tik estetinius. Visuma garantuoja, kad kambarys iki mažiausių smulkmenų atrodys taip, kaip kiekvienam tinka bei patinka labiausiai.

Skysti tapetai miegamajame ant sienos – interjero pavyzdys – Poldecor 14-9 | #1

Investuokite į kokybę

Jeigu norite, kad skysti tapetai tikrai skoningai atrodytų, tokiu atveju pirkite sertifikuotus gaminius, kuriuos galite įsigyti pas mus. Dažnai bandymai sutaupyti atsisuka atgal prieš žmogų, kadangi jis nusiperka pigius, sintetinius tapetus, kurie ne tik neskoningai atrodo, tačiau ir nepasižymi visomis kitomis mūsų minėtomis funkcijomis. Galiausiai, tokie tapetai ne tik sunkiai dengiasi, tačiau taip pat ir atsiranda nelygumų, kurie matyti ant sienų.

Investuoti į kokybę verta, kadangi ji ne tik Jums kur kas ilgiau tarnaus, tačiau taip pat ir suteiks sienoms žavesio, kurio taip ir norisi kuriant interjerą.

Populiariausi skysti tapetaiVisi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *