Dažniausiai užduodami klausimai apie skystus tapetus Poldecor

Kokia skystų tapetų Poldecor sudėtis? Kodėl verta juos pasirinkti?

Skysti tapetai Poldecor yra gaminami iš ekologiškų ir natūralių medžiagų: medvilnė, popierius, bambukas, šilkas, įvairūs mineralai. Sutvirtinimui naudojamos augalinės kilmės medžiagos – klijai iš bambuko. Daugiau apie skystus tapetus skaitykite „Skysti tapetai – greitam interjero atnaujinimui“.

Kur galėčiau gyvai pamatyti skystų tapetų pavyzdžių katalogą?

Skystų tapetų katalogą, su interjero fragmentų pavyzdžiais, gyvai galite pamatyti daugumoje Lietuvos miestų. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Gal galite rekomenduoti meistrą, kuris galėtų sudėti skystus tapetus Poldecor?

Taip, galime rekomenduoti meistrą, kuris profesionaliai sudės skystus tapetus Poldecor. Turime meistrų kontaktų visoje Lietuvoje, todėl skambinkite mums telefonu +370 611 47471 ir mes Jums suteiksime visą informaciją.

Ar galima lakuoti skystus tapetus?

Nepatartina, nes padengus skystus tapetus laku, tapetai praras antistatines savybes ir ant jų kaupsis dulkės.

Ar galima dažyti skystus tapetus?

Galima, tačiau skysti tapetai praras savo antistatines savybes, todėl ant jų kaupsis dulkės ir bus sunku juos prižiūrėti.

Ar galima dėti skystus tapetus ant OSB plokštės?

Galima, bet prieš tai patartina OSB plokštę nudažyti baltais emulsiniais dažais, kad neišsikreiptų skystų tapetų spalva.

Ar galima tepti skystus tapetus ant gipso kartono plokštės (GKP)?

Galima tepti skystus tapetus ant visų kietų paviršių, tame tarpe ir ant gipso kartono plokštės.

Ar galima klijuoti skystus tapetus vonios kambaryje?

Galima, išskyrus tą sieną ant kurios tiesiogiai patenka vanduo. Padengus vonios kambario sienas skystais tapetais, jie sugers drėgmę ir neaprasos veidrodis, o vėliau perteklinė sukaupta drėgmė tiesiog išgaruos.

Ar galima dėti skystus tapetus vaikų kambaryje?

Taip, galima, nes skysti tapetai Poldecor yra ekologiška, antistatinė, antialergiška sienų ir lubų danga, kuri yra gaminama iš natūralių medžiagų – medvilnės, popieriaus, šilko, bambuko, įvairių mineralų. Poldecor skysti tapetai puikiausiai tiks vaikų kambaryje.

Ar galima dėti skystuosius tapetus storesniu sluoksniu nei rekomenduojama?

Taip, galima dėti storesniu sluoksniu. Tokiu atveju padidės šiluminė varža ir garso izoliacija, bet sumažės išeiga.

Ar reikia nuglaistyti sienas prieš jas tapetuojant skystais tapetais?

Ne, nereikia glaistyti sienų. Reikia tik du kartus nugruntuoti baltu gruntu, patartina, su kvarciniu smėliu. Rekomenduojame Poldecor firmos gruntą skystiems tapetams, kurį rasite mūsų el. parduotuvėje. Tapetuojant sienas galima pašalinti visus sienų įtrūkimus ir nelygumus iki 5 milimetrų.

Koks šios dangos ilgaamžiškumas?

Ši aukštos kokybės danga yra ilgaamžė, galima sakyti, tol kol Jums neatsibos. Ją nuimti ir uždėti galima penkis kartus, nes po to skystuose tapetuose integruoti klijai tiesiog praras savo savybes.

Ką daryti jeigu sutepiau sieną (kelios dėmės viena šalia kitos), kuri padengta skystais tapetais?

Tiksliai nežinant kokios kilmės dėmės, vienas iš variantų tiesiog pakeisti tą vietą. Tai galima padaryti keliais paprastais veiksmais:
1. Sudrėkinti suteptą sienos vietą, palaukti kol atidrėks skysti tapetai ir su mentele ar kitu įrankiu nuimti jų masę nuo sienos.
2. Pasiruošti tokių pačių tapetų naują masę.
3. Sudrėkinti šiek tiek didesnį plotą aplink pažeistą vietą ant sienos, kad tepant naują masę nebūtų pažeista esama sausa danga.
4. Po 24 valandų net nežinosite kurioje vietoje buvo sutepta siena, kadangi tai besiūliai tapetai.

Kai kurie skysti tapetai Poldecor turi blizgutį. Ar galima išimti blizgutį iš skystų tapetų?

Taip, blizgutį galima išimti. Tokį pasirinkimą būtinai reikia nurodyti pastabose, užsakymo metu. Toks pasirinkimas papildomai nekainuoja.

Ar galima maišyti kelias skystų tapetų spalvas/tipus į vieną masę?

Taip, galima. Gautas galutinis rezultatas ir jo spalvingumas priklausys tik nuo Jūsų fantazijos.

Ar galima skystus tapetus dengti ant lubų? Ir kaip tai daroma?

Skystus tapetus galima dengti ant visų kietų paviršių, taip pat ir ant lubų. Dengiama tokiu pačiu principu kaip ir ant sienų. Luboms rekomenduojame dėti smulkesnės tekstūros tipų skystus tapetus.

Ar tikrai šie tapetai turi izoliacinių savybių? Ar bus kažkoks efektas padengus lubas ir sienas, jei girdime nepageidaujamą triukšmą iš kaimynų?

Taip, šie tapetai tikrai turi izoliacinių savybių. Skystais tapetais padengus sienas ir lubas, garso izoliacija ir šilumos sulaikymas padidės iki 20%. Tačiau tikėtis ženklaus garso sumažėjimo neverta, nes kaip ir buvo minėta, jis sumažės iki 20%.

Ar skystus tapetus galima naudoti patalpoje, kurioje būna neigiama temperatūra?

Galima, jeigu patalpoje nebus staigių temperatūros pokyčių. Jeigu patalpa atvės ir kurį laiką bus vėsu – nieko tokio. Jeigu atvėsta, tada vėl įšyla, ir vėl atvėsta – pradės kauptis drėgmė, o tapetai gali pradėti pelyti, nes jie pagaminti iš natūralių medžiagų.

Ar skystus tapetus galima dėti ant supelyjusių sienų, norint panaikinti pelėsį?

Pirmiausia reikia išnaikinti patį pelėsį, tai yra pilnai „uždaryti“ probleminę vietą (naudojant chemiją, giluminį gruntą ar kitas priemones). Tik po to galima tapetuoti skystais tapetais Poldecor, žinoma, prieš tai nugruntavus paviršių. Priešingu atveju, pelėsis sugadins ištapetuotą dangą.

 

Perskaitėte visus dažniausiai užduodamus klausimus apie skystus tapetus, tačiau vistiek neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą apie skystuosius tapetus? Ne problema, tiesiog parašykite mums į el. paštą info@elanas.lt arba parašykite komentarą žemiau ir mes pasistengsime atsakyti į Jūsų klausimą kaip įmanoma greičiau.

Turite papildomos informacijos apie skystus tapetus, kurios nėra šiame puslapyje ir norite ja pasidalinti su visais tinklapio lankytojais? Parašykite mums į el. paštą info@elanas.lt

Komentarai apie “Dažniausiai užduodami klausimai apie skystus tapetus Poldecor

    • Poldecor.lt sako:

      Sveiki, galima, bet noriu daugiau informacijos apie tai kas padaryta. Susisiekite su mumis tel nr 861147471 arba palikite savo kontaktus.

    • Poldecor.lt sako:

      Laba diena,skystus tapetus galima tepti ant visų kietų paviršių, bet ant senų popierinių negalima. Reikia nuimti popierinius tapetus, o tuomet tepti skystus, nes uždėjus skystus tapetus sudrėks popieriniai tapetai ir viskas nukris nuo sienos. Prieš dedant skystus tapetus reikia nugruntuoti sienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *