Dažniausiai užduodami klausimai apie skystus tapetus Poldecor

Kokia skystų tapetų Poldecor sudėtis? Kodėl verta juos pasirinkti?

Skysti tapetai Poldecor yra gaminami iš ekologiškų ir natūralių medžiagų: medvilnė, popierius, bambukas, šilkas, įvairūs mineralai. Sutvirtinimui naudojamos augalinės kilmės medžiagos – klijai iš bambuko. Daugiau apie skystus tapetus skaitykite „Skysti tapetai – greitam interjero atnaujinimui“.

Kur galėčiau gyvai pamatyti skystų tapetų pavyzdžių katalogą?

Skystų tapetų katalogą, su interjero fragmentų pavyzdžiais, gyvai galite pamatyti daugumoje Lietuvos miestų. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Gal galite rekomenduoti meistrą, kuris galėtų sudėti skystus tapetus Poldecor?

Taip, galime rekomenduoti meistrą, kuris profesionaliai sudės skystus tapetus Poldecor. Turime meistrų kontaktų visoje Lietuvoje, todėl skambinkite mums telefonu +370 611 47471 ir mes Jums suteiksime visą informaciją.

Ar galima lakuoti skystus tapetus?

Nepatartina, nes padengus skystus tapetus laku, tapetai praras antistatines savybes ir ant jų kaupsis dulkės.

Ar galima dažyti skystus tapetus?

Galima, tačiau skysti tapetai praras savo antistatines savybes, todėl ant jų kaupsis dulkės ir bus sunku juos prižiūrėti.

Ar galima dėti skystus tapetus ant OSB plokštės?

Galima, bet prieš tai patartina OSB plokštę nudažyti baltais emulsiniais dažais, kad neišsikreiptų skystų tapetų spalva.

Ar galima tepti skystus tapetus ant gipso kartono plokštės (GKP)?

Galima tepti skystus tapetus ant visų kietų paviršių, tame tarpe ir ant gipso kartono plokštės.

Ar galima klijuoti skystus tapetus vonios kambaryje?

Galima, išskyrus tą sieną ant kurios tiesiogiai patenka vanduo. Padengus vonios kambario sienas skystais tapetais, jie sugers drėgmę ir neaprasos veidrodis, o vėliau perteklinė sukaupta drėgmė tiesiog išgaruos.

Ar galima dėti skystus tapetus vaikų kambaryje?

Taip, galima, nes skysti tapetai Poldecor yra ekologiška, antistatinė, antialergiška sienų ir lubų danga, kuri yra gaminama iš natūralių medžiagų – medvilnės, popieriaus, šilko, bambuko, įvairių mineralų. Poldecor skysti tapetai puikiausiai tiks vaikų kambaryje.

Ar galima dėti skystuosius tapetus storesniu sluoksniu nei rekomenduojama?

Taip, galima dėti storesniu sluoksniu. Tokiu atveju padidės šiluminė varža ir garso izoliacija, bet sumažės išeiga.

Ar reikia nuglaistyti sienas prieš jas tapetuojant skystais tapetais?

Ne, nereikia glaistyti sienų. Reikia tik du kartus nugruntuoti baltu gruntu, patartina, su kvarciniu smėliu. Rekomenduojame Poldecor firmos gruntą skystiems tapetams, kurį rasite mūsų el. parduotuvėje. Tapetuojant sienas galima pašalinti visus sienų įtrūkimus ir nelygumus iki 5 milimetrų.

Koks šios dangos ilgaamžiškumas?

Ši aukštos kokybės danga yra ilgaamžė, galima sakyti, tol kol Jums neatsibos. Ją nuimti ir uždėti galima penkis kartus, nes po to skystuose tapetuose integruoti klijai tiesiog praras savo savybes.

Ką daryti jeigu sutepiau sieną (kelios dėmės viena šalia kitos), kuri padengta skystais tapetais?

Tiksliai nežinant kokios kilmės dėmės, vienas iš variantų tiesiog pakeisti tą vietą. Tai galima padaryti keliais paprastais veiksmais:
1. Sudrėkinti suteptą sienos vietą, palaukti kol atidrėks skysti tapetai ir su mentele ar kitu įrankiu nuimti jų masę nuo sienos.
2. Pasiruošti tokių pačių tapetų naują masę.
3. Sudrėkinti šiek tiek didesnį plotą aplink pažeistą vietą ant sienos, kad tepant naują masę nebūtų pažeista esama sausa danga.
4. Po 24 valandų net nežinosite kurioje vietoje buvo sutepta siena, kadangi tai besiūliai tapetai.

Kai kurie skysti tapetai Poldecor turi blizgutį. Ar galima išimti blizgutį iš skystų tapetų?

Taip, blizgutį galima išimti. Tokį pasirinkimą būtinai reikia nurodyti pastabose, užsakymo metu. Toks pasirinkimas papildomai nekainuoja.

Ar galima maišyti kelias skystų tapetų spalvas/tipus į vieną masę?

Taip, galima. Gautas galutinis rezultatas ir jo spalvingumas priklausys tik nuo Jūsų fantazijos.

Ar galima skystus tapetus dengti ant lubų? Ir kaip tai daroma?

Skystus tapetus galima dengti ant visų kietų paviršių, taip pat ir ant lubų. Dengiama tokiu pačiu principu kaip ir ant sienų. Luboms rekomenduojame dėti smulkesnės tekstūros tipų skystus tapetus.

Ar tikrai šie tapetai turi izoliacinių savybių? Ar bus kažkoks efektas padengus lubas ir sienas, jei girdime nepageidaujamą triukšmą iš kaimynų?

Taip, šie tapetai tikrai turi izoliacinių savybių. Skystais tapetais padengus sienas ir lubas, garso izoliacija ir šilumos sulaikymas padidės iki 20%. Tačiau tikėtis ženklaus garso sumažėjimo neverta, nes kaip ir buvo minėta, jis sumažės iki 20%.

Ar skystus tapetus galima naudoti patalpoje, kurioje būna neigiama temperatūra?

Galima, jeigu patalpoje nebus staigių temperatūros pokyčių. Jeigu patalpa atvės ir kurį laiką bus vėsu – nieko tokio. Jeigu atvėsta, tada vėl įšyla, ir vėl atvėsta – pradės kauptis drėgmė, o tapetai gali pradėti pelyti, nes jie pagaminti iš natūralių medžiagų.

Ar skystus tapetus galima dėti ant supelyjusių sienų, norint panaikinti pelėsį?

Pirmiausia reikia išnaikinti patį pelėsį, tai yra pilnai „uždaryti“ probleminę vietą (naudojant chemiją, giluminį gruntą ar kitas priemones). Tik po to galima tapetuoti skystais tapetais Poldecor, žinoma, prieš tai nugruntavus paviršių. Priešingu atveju, pelėsis sugadins ištapetuotą dangą.

 

Perskaitėte visus dažniausiai užduodamus klausimus apie skystus tapetus, tačiau vistiek neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą apie skystuosius tapetus? Ne problema, tiesiog parašykite mums į el. paštą info@elanas.lt arba parašykite komentarą žemiau ir mes pasistengsime atsakyti į Jūsų klausimą kaip įmanoma greičiau.

Turite papildomos informacijos apie skystus tapetus, kurios nėra šiame puslapyje ir norite ja pasidalinti su visais tinklapio lankytojais? Parašykite mums į el. paštą info@elanas.lt

Komentarai apie “Dažniausiai užduodami klausimai apie skystus tapetus Poldecor

  • Poldecor.lt sako:

   Sveiki, galima, bet noriu daugiau informacijos apie tai kas padaryta. Susisiekite su mumis tel nr 861147471 arba palikite savo kontaktus.

  • Poldecor.lt sako:

   Jei plonai užtepėte tapetų, tai galima pataisyti. Reikia uždėtus tapetus sudrėkinti ir pasiruošti to pačio tipo tapetų masę.

  • Poldecor.lt sako:

   Laba diena,skystus tapetus galima tepti ant visų kietų paviršių, bet ant senų popierinių negalima. Reikia nuimti popierinius tapetus, o tuomet tepti skystus, nes uždėjus skystus tapetus sudrėks popieriniai tapetai ir viskas nukris nuo sienos. Prieš dedant skystus tapetus reikia nugruntuoti sienas.

  • Poldecor.lt sako:

   Sveiki, galima, bet prieš tai reikia tinkamai paruošti sienas, o tik po to dėti skystus tapetus, priešingu atveju bus gelsvos dėmės.

    • Poldecor.lt sako:

     Laba diena, norint klijuoti popierinius tapetus, turi būti lygios sienos. Nežinau kokio tipo tapetais išklijavote, jei stambios frakcijos, tai gali matytis nelygumai.

    • Poldecor.lt sako:

     Sveiki, galima dėti ant visų kietų paviršių, bet jei aliejiniai dažai tamsūs, o tapetai šviesūs, tai pirmiausiai reikia uždaryti sieną. Tam galima naudoti alkidinį gruntą arba baltus dažus.

    • Poldecor.lt sako:

     Taip, galima jei aliejiniai dažai baltos ar kitos šviesios spalvos, nes esant tamsiai spalvai gali išsikreipti skystų tapetų spalva.

 1. Irena sako:

  Ar yra tik baltos spalvos skystu tapetų?
  Ar šie tapetai erdvę didina ar mažina? Norėčiau miegamajam kambaryje,
  Ačiū

  • Poldecor.lt sako:

   Laba diena, turi baltos spalvos skystų tapetų, jie tikrai nemažina erdvės. Daugiau informacijos telefonu.

 2. Simona Vinikaitė sako:

  SVEIKI, AR GALIMA SKYSTUS TAPETUS LAIKYTI ILGIAU NEI VIENA PARĄ SUMAIŠIUS SU VANDENIU? 🙂

  • Poldecor.lt sako:

   Sveiki, negalima, nes šiltai laikant gali pradėti rūgti klijai. Tapetus reikia užmerkti vakare, o ryte permaišius ir įpylus reikiamą kiekį vandens galima dėti ant pageidaujamo paviršiau.Geriausias išbrinkimo laikas iki 12 val.

   • Ovidijus sako:

    Sveiki visos sienos ties lubom padengus skystus tapetus pageltonavo,kaip galėčiau tai ištaisyti?padengta sienos gruntu su kvarciniu smėliu.

    • Poldecor.lt sako:

     Sveiki, kaip supratau pageltonavo tik ties lubomis. Gal galit patikslinti kokiu gruntu ir kiek kartų nugruntavote. Kokios sienos – medis, plokštė, gipso kartonas. Gavę daugiau informacijos galėsime bandyti spręsti Jūsų klausimą.

     • Ovidijus sako:

      Rilak kvarc gruntas vieną kartą nugruntuota senos statybos bute sienos plokštė monolito.

     • Poldecor.lt sako:

      Kadangi mes neprekiaujame nei Domoletti tapetais, nei Rilak kvarc gruntu, nei negaliu už kitų firmų neaiškią produkciją atsakyti.

   • Poldecor.lt sako:

    Mes esame vienintelis oficialus skystų tapetų Poldecor atstovas Lietuvoje ir teikiame visą informaciją susijusią tik su šios firmos skystais tapetais, todėl neturime informacijos ir negalime jos suteikti apie kitos firmos skystus tapetus.

   • Poldecor.lt sako:

    Kiek žinau šie tapetai nepasižymi aukšta kokybe. Dėl iškilusių klausimų su Domoletti tapetais turit kreiptis pas pardavėjus, kurie jais prekiauja.

  • RASA DARGIENE sako:

   Sveiki, planuoju uždėti skystuosius tapetus verandoje ant lubų, būtų 12kvadratų,kiek man reikėtų užsakyti pakuočių skystų tapetų ir glaisto? Ačiū

   • Poldecor.lt sako:

    Sveiki, skystų tapetų reikia 4 pakuočių, grunto 2,5 litro, bet būna tik po 1 litrą. Gruntas su kvarciniu smėliu. Jei užsakysite šiandien, tai kitą savaitę gausite užsakymą.

 3. Simona sako:

  Sveiki, tapetuojant naujas gipssokartono lubas skystaisiais tapetais, ar reikia glaistyti siūles ir varžtų galvutes ar kažkaip kitaip jas paruošti tapetavimui? Gal galite nurodyti, koks būtų tinkamas lubų paruošimas tapetavimui?

  • Poldecor.lt sako:

   Sveiki, dengiant sienas ar lubas skystais tapetais reikia uždengti (užglaistyti) varžtų galvutes. Pageidaujamų padengti skystais tapetais paviršių siūlome nutepti gruntu (poldecor) su kvarciniu smėliu.

 4. Eldaras sako:

  Sveiki, sienas padengiamė baltais skystais tapetais. Tačiau didžiąją dalį sienu išmušė geltonom dėmėm. Koks papraščiausias varijantas pataisyti? Viska nuvalyti ir bandyti dengti iš naujo nesinori.

  • Poldecor.lt sako:

   Sveiki, iš Jūsų parašymo supratau, kad blogai paruošėte sienas. Kokios firmos naudojate skystus tapetus? Ant kokio paviršiaus uždėjote tapetus? Kokį gruntą naudojote? Manau geriau paskambinkite ir išsiaiškinsime visus klausimus. Mūsų telefono nr. +370 61147471

 5. Joana sako:

  Sveiki dareme sienas skystais domelati tapetais pries pora sav bet dėl oro kaitos pradėjo pelesis lysti ką galimą būtų dėti ar glaistyti ant viršaus kad nereiktų visko nuvalyti?

  • Poldecor.lt sako:

   Padengus sienas ar lubas reikėjo patalpoje pajungti šildymą, kad išdžiūtų. Dabar reikia išdžiovinti, o kur supeliją viską pilnai nuimti,gražiai nuvalyti, naujai nugruntuoti du kartus. Tik po to galima naujai padengti naujais (nesupelijusiais ) tapetais.

  • Poldecor.lt sako:

   Sveiki, ten kur užpilta dažais, ten reikia viską nuvalyti ir naujai uždėti skystus tapetus.

  • Poldecor.lt sako:

   Sveiki, prieš pradedant dėti skystus tapetus ant sienų ar lubų, prieš tai reikia švariai nuvalyti visus nešvarumus, pašalinti nelygumus, išdžiovinti, jei dideli plušiai užglaistyti. Skysti tapetai padengia įtrūkimus, plyšius iki 5 mm. Po to du kartus padengti baltu, neskiestu gruntu su kvarciniu smėliu. Rekomenduojame – Poldecor, Gruntomal ar Grunt gruntus. Naudoti tik rekomenduojamus.Dengiamas paviršius skystais tapetais turi būti baltas ir šiukštus.Po gruntavimo reikia gerai išdžiovinti, galima dėti tapetus po 24 val.

   • Mi sako:

    Prieš dedant gruntą, nuėmiau tapetus popierinius ir kai kur pradėjo nusiimti buvę dažai po tapetais, o po tais dažais matosi kiti dažai. Bet ne visi pirmieji dažai nusiima. Ar galima palikti abejus dažus ir gruntuoti?

    • Poldecor.lt sako:

     Norint pradėti remonto darbus – sienas gruntuoti, po dengti skystais tapetais, reikia pašalinti nuo paviršiaus visus nelygumus. Sienas švariai nuvalyti, nuplauti, didelius įtrūkimus užglaistyti ir išdžiovinti. NEGALIMA palikti jokių nešvarumų ar didesnių nelygumų. Gražiai nenuvalius sienų, uždėjus skystus tapetus gali išsimušti geltonos dėmės.

 6. Mi sako:

  Kiek laiko džiūva gruntas po pirmo karto kai jau galima tepti antrą kartą ir po kiek laiko jau galima tepti skystus tapetus

  • Poldecor.lt sako:

   Mūsų parduodamas gruntas Poldecor džiūsta maždaug vieną parą, tai priklauso nuo patalpos temperatūros. Antrą kartą tepamas gruntas – pilnai išdžiuvus pirmam sluoksniui. Tapetus Poldecor galima dėti ant visiškai išdžiuvusių sienų ar lubų.
   Prieš tepant gruntą sienų ar lubų, paviršius turi būti švariai nuvalytas.
   Visas procesas išsamiai aprašytas skystųjų tapetų instrukcijoje – Skystųjų tapetų naudojimo instrukcija (atnaujinta 2021).

  • Poldecor.lt sako:

   Laba diena, tikrai galima. Skystus tapetus Poldecor galima nuimti ir uždėti 5 kartus. Pasiruošus didesnį skystųjų tapetų kiekį negu reikia, tai likusį kiekį paskleiskite ant plėvelės, išdžiovinkite, pamaišant ir po to pasidėkite kitam kartui.

 7. Jokūbas sako:

  Sveiki, kaip reikėtų paruošti OSB plokštę prieš dažant skystais dažais? Pirmiausiai nudažyti baltais emulsiniais dažais, tada du kartus gruntu ir tada plokštė bus paruošta? Aš užtenka nudažyti dažais ir gruntu tepti nebereikia?

  • Poldecor.lt sako:

   Sveiki, jei skystus tapetus dedate ant OSB plokštės reikia: nudažyti baltai vieną ar du kartus, kad niekur nesimatytų geltonų dėmių. Po to du kartus nutepti gruntu su kvarciniu smėliu. Po pirmo karto reikia, kad gruntas pilnai išdžiūtų, taip pat ir po antro gruntavimo reikia, kad pilnai išdžiūtų, tik tada galima dėti skystus tapetus.

 8. Lina sako:

  Sveiki, nuėmus plyteles senos statybos bute siena gana nelygi. Ar prieš tepant skystus tapetus pirma reikia sieną glaistyti, o tik paskui tepti gruntu? Tapetai ir gruntas jūsų firmos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *