Skysti tapetai – greitam interjero atnaujinimui

Ieškote priemonės, kuri padėtų Jums greitai ir paprastai padengti sienas dekoratyvia danga? Tokiu atveju skysti tapetai tikrai bene geriausias pasirinkimas. Tai yra natūrali danga, kurta iš medvilnės, celiuliozės, net šilko, kuri garantuoja ne tik estetiką, tačiau ir padidintą patalpų izoliaciją. Skystų tapetų pradininkais yra laikomi japonai, kurie sukūrė technologiją, labai lengvinančią žmogaus gyvenimą. Tai puikus pasirinkimas ne tik gyvenamosioms patalpoms, tačiau taip pat ir biurų sienų dekorui, laiptinių sienoms, net vonios kambariui, tad belieka rasti tinkamas spalvas ir pirmyn!

Skystų tapetų privalumai

Skysti tapetai yra puikus pasirinkimas dėl daugelio priežasčių. Aptarsime kelias, kurios galbūt ir Jus paskatins išbandyti šį gaminį, kuris papuošė ne vieno žmogaus namus.

 • Pirmiausia – tai yra visiškai ekologiška medžiaga, tad ją pasirinkę galite būti ramūs dėl santarvės su gamta. Sutvirtinimui yra naudojama želatina arba augalinės medžiagos, kaip kad klijai iš bambuko. Sumaišius tapetus su vandeniu jie lengvai limpa prie pagrindo, nereikalingi jokie papildomi klijai. Tapetų dekoratyvumui paryškinti (pavyzdžiui blizgumui išgauti), papildomai naudojami įvairūs mineralai, kurie taip pat – iš gamtos. Taigi, skystus tapetus turėtų rinktis tie, kuriems rūpi gamta.
 • Skysti tapetai taip pat pasižymi ir elastingumu, kuris suteikia galimybę apsaugoti sienas bei lubas nuo įtrūkimų. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai sienos yra lygintos su gipso plokšte. Ją nudažius metų eigoje dažnai atsiranda įtrūkimai, tačiau su skystais tapetais to pavyks išvengti.
 • Žinoma, daugelį žmonių džiugina ir labai plati spalvinė gama, tad kiekvienas ras tokios spalvos tapetus, kurie geriausiai dera jo aplinkoje. Nuo šviesių spalvų iki tamsių, nuo blizgių iki matinių. O kokie labiausiai tinka ir patinka Jums?
 • Taip pat tapetai pasižymi ir papildomai apšildančiomis savybėmis. Tai reiškia, kad bus galima investuoti mažiau į šildymo kaštus, tačiau namuose bus reikalingo intensyvumo temperatūra. Tobulas mikroklimatas – gerina gyvenimą.
 • Tapetai taip pat sėkmingai prisideda ir prie garso izoliacijos.
 • Tapetai džiugina ir tuo, kad jie netraukia dulkių, kadangi neturi statinio krūvio. Priešingai nei tradiciniai, klijuojami tapetai, kurie reikalauja reguliaraus plovimo, kad pavyktų išlaikyti jų estetiką.
 • Visgi, jeigu tik pageidaujate – galimas tapetų išvalymas. Tam puikiai tinka siurblys, kuris sėkmingai pašalina ne tik dulkes, tačiau ir kitus nešvarumus, kurie gali atsirasti atliekant remontą ar dėl kitų aplinkybių.
 • Skysti tapetai taip pat suteikia galimybę sienoms kvėpuoti. Taigi, jie puikiai sugeria drėgmę, kai jos ore yra per daug ir tuo pačiu ją atiduoda, kai patalpoje tampa per daug sausą. Taigi, dalinai jie užtikrina, kad patalpoje visada būtų tik tobulas mikroklimatas, kuris atitinka tiek žmogaus, tiek gyvūno poreikius.
 • Žinoma, tai estetiškai patrauklus pasirinkimas, kadangi nebus jokių sujungimų bei kitų sudūrimų, kurie galėtų „išdarkyti“ sienas.
 • Tapetuoti su jais yra labai paprasta ir tai nereikalauja jokių specifinių įgūdžių. Paprasčiausiai laikykitės pateiktos instrukcijos ir sėkmingai bei greitai tapetais padengsite net ir labai dideles sienas.
 • Jeigu pabodo tie tapetai, kurie šiuo metu dengia sienas – tokiu atveju juos galima labai greitai ir paprastai pašalinti. Svarbiausia, kad nuėmimo metu niekaip nebus pažeidžiamos sienos, tai padarysite labai greitai ir nuvalius sienas ne tik vėl bus galima ištapetuoti, tačiau ir išdažyti – paviršius bus lygus.
 • Tai puikus pasirinkimas senos statybos namuose, kuriuose yra nelygios, sutrukusios sienos. Nereikia jų glaistyti, kadangi skysti tapetai tolygiai pasidengia ant paviršiaus ir užtaiso nelygumus bei įtrūkimus iki 5 mm, žinoma, puikiai atrodo, galiausiai, tai yra kur kas pigesnė alternatyva.
 • Jie gali būti naudojami ne tik ant sienų, kurios dažniausiai yra gipsinės, tačiau bet kokio tipo kietų paviršių. Nuo vamzdžių iki karnizų, nuo radiatorių iki senų baldų.

Nors aptarėme tik pačius svarbiausius privalumus, tačiau daugelis žmonių, kurie jau išbandė juos savo namuose, džiaugiasi, kad sienos atrodo puikiai ir svarbiausia, kad darbų atlikimui neteko skirti nei daug laiko, nei investicijų.

PolDecor skysti tapetai – geriausias pasirinkimas

Kadangi šiuo metu rinkoje tapetų pasiūla yra labai plati, verta skirti šiek tiek laiko renkantis geriausius. O tokiais dažnai vadinami PolDecor siūlomi skysti tapetai, kurie lyginant su kitais pasižymi dar didesniu funkcionalumu, kokybe bei ilgaamžiškumu. Esant poreikiui šiuos skystus tapetus galima uždėti ir nuimti iki penkių kartų. Kaip jau minėjome anksčiau, jie taip pat yra gaminami iš natūralių komponentų (medvilnės, šilko, bambuko, popieriaus ir įvairių mineralų…), tad juos pasirinkę galite būti ramūs dėl ekologijos. Pasižymi anksčiau aptartais privalumais kaip kad garso bei drėgmės izoliacija, lengvas ir greitas paruošimas, žinoma, estetika, kuri dažniausiai ir paskatina rinktis būtent šiuos tapetus, kurie gali papuošti bet kokias sienas.

PolDecor skysti tapetai puikiai tinka labai skirtingų sienų dekorui. Priimta galvoti, kad tai geras pasirinkimas tik gyvenamuosiuose namuose, kadangi juose sausa bei dažniausiai šilta. Visgi, iš geros kokybės ingredientų pagaminti tapetai tinkami ir restoranuose, kur daug veiksmo, judesio, ir biuruose, grožio bei kitokiuose salonuose, laiptinėse, kur dažnai temperatūra yra žemesnė, net vonioje, kur tvyro drėgmė. Geriausios kokybės tapetai gali garantuoti ne tik funkcionalumą, tačiau ir ilgaamžiškumą, tad rinkitės specialistų pripažintus PolDecor tapetus.

Skystų tapetų galerijaŽiūrėti galeriją

Mūsų darbas – papuošti Jūsų sienas…

Siūlydami aukštos kokybės tapetus esame tikri dėl produkcijos ilgaamžiškumo bei patrauklaus pateikimo. Savo klientus džiuginame daugiau 240 atspalvių bei struktūrų gausa, tad kiekvienas, net ir turintis labai specifinius poreikius, ras tokius, kurie skoningiausiai atrodo jam reikalingoje patalpoje. Nuo mažiau grublėtų, kurie dažniausiai pasirenkami koridoriuose, iki kur kas labiau iškilusius, kurie naudojami miegamuosiuose. Juk pats tapeto iškilumas suteikia patalpai daugiau jaukumo, šiltumo, tad esame tikri, kad patenkinsime kiekvieno kliento poreikius. Mūsų tikslas yra padėti Jums susikurti ne tik jaukius namus, tačiau ir šiltus, tokius, kuriuose yra gera būti, tokius, kurie yra draugiški ne tik Jums, tačiau taip pat ir aplinkai.

Kartu su skystais tapetais galime Jums pasiūlyti ir priedus, kurie reikalingi, kad tapetai dengtųsi ant paviršiaus greitai ir paprastai. Tai ir specialios glaistyklės, kurios greitina darbus ir tuo pačiu užtikrina tolygų tapetų padengimą, taip pat ir gruntas, kuris garantuoja geresnį tapetų sukibimą su danga. Jeigu iki šiol niekada neteko naudoti skystų tapetų, tokiu atveju visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir ne tik padės rasti labiausiai tinkamus tapetus, tačiau taip pat ir paaiškins, kaip juos naudoti, kaip užtikrinti jų ilgaamžiškumą bei kokybę.

Taip pat savo kataloge nuolatos siūlome išpardavimus, tad sekite informaciją ir pasinaudokite galimybe įsigyti reikalingus tapetus kur kas pigiau, tačiau lygiai tokios pat geros kokybės.

Suteikti namams daugiau jaukumo pigiai – gali kiekvienas. Ir svarbiausia, kad tam nereikia nei specialių žinių, nei įrankių, nei įgūdžių. Atsinaujinkite namų interjerą ir įkvėpkite jam daugiau spalvų.

Perkamiausi skysti tapetaiŽiūrėti visus

Komentarai apie “Skysti tapetai – greitam interjero atnaujinimui

 1. Jonas sako:

  Sveiki, ruošiuosi naujai restauruotam pastatui, kuris bus skirtas kaimo turizmui-pokylių salė, miegamieji,wc daryti vidaus apdailą. Ir planuoju panaudoti skystus tapetus Viso plotas apie 300m2 Pagrindas Gipso plokštės. Turiu keletą klausimu:
  1.Yra medinės kolonos ir sijos- ar ant jų galima tiesiai klijuoti tapetus ar reikalingas koks dar paruošimas
  2, Ar reikalingą gipso plokštes papildomai paruošti, ar reikia užšpakliuoti sudūrimus ar bus galima juos užlyginti skystais tapetais
  3. Padarytos metalinės laiptų sijos-ar galima jas apklijuoti skystais tapetais ir ar reikalingas papildomas paruošimas(betonkontakt)
  Butų reikalinga apdirbti apie 300m2 ploto be lubų. Lubos dar apie 100m2. Tapetai būtų kelių atspalvių-pokylių salei apie 200m2 lubos 100m2. kambariai 5 sienų po 30m2 ciso 150m2 ir lubų 5×16 80m2
  Kokių kainų galima tikėtis perkant viską iš Jūsų. Pokylių salei reikėtu iškilmingesių kambariams paprastesnių

  • Poldecor.lt sako:

   Sveiki, skystus tapetus Poldecor galima dėti ant visų kietų paviršių. Mes dar siūlome prieš dedant skystus tapetus Poldecor ant sienų ar lubų, jas reikia nutepti gruntu. Poldecor tapetams siūlome to pačio gamintojo ir gruntą – Poldecor. Tapetus dedant ant OSB plokštės prieš tai rekomenduojame nudažyti baltai , kad neprasimuštų geltonos dėmes nuo plokštės arba 3 kartus nutepti gruntu. Dedant ant metalo būtina nudažyti baltai, kur dažuose yra ir gruntas, o po to nutepti gruntu, kuris skirtas tapetams.

 2. Petras sako:

  Pagaliau radau iššamų straipsnį apie skystuosius tapetus, kurio seniausiai ieškojau. Viskas labai aiškiai ir suprantamai išdėstyta, netgi žmogui, kuris yra tik truputį girdėjęs apie skystus tapetus. Liuks!

  • Poldecor.lt sako:

   Malonu visada patarti, pasidalinti savo žiniomis su Pirkėju, kad jis galutiniame rezultate liktų patenkintas.

  • Poldecor.lt sako:

   Tai priklauso kokios firmos ir spalvos buvo seni tapetai. neaišku ar Jūs norit tik pastorinti tokius pat tapetus ar visiškai skirtingus uždėti. Paskambinkite – bandysim aiškintis. Taip tai geriausiai naujus tapetus dėti ant švarios sienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *