Apie mus

Kas mes?

Mes esame įmonė UAB „ELANAS“ (į. k. 304081419), dirbanti su skystais tapetais Poldecor nuo 2015 metų. Per tiek metų jau spėjome sukaupti didelę patirtį apie skystus tapetus ir jų panaudojimo galimybes. Esame vienintelis ir oficialus skystų tapetų Poldecor atstovas Lietuvoje. Mūsų tikslas, kad Jūsų namai būtų jaukūs, šilti, estetiški ir ekologiškai švarūs.

Kas yra skysti tapetai Poldecor?

Poldecor produkcijai naudojamos tik natūralios, ekologiškos, aukščiausios kokybės žaliavos. Siūlomų skystųjų tapetų asortimente yra daugiau nei 240 atspalvių bei tekstūrų, todėl kiekvienas pirkėjas galės patenkinti savo skonį. Skysti tapetai ekologiškam Jūsų namų mikroklimatui. Plačiau skaitykite „Skysti tapetai – greitam interjero atnaujinimui“.

Kas yra skystų tapetų gamintojas POLDECOR?

POLDECOR yra vienas iš didžiausių skystų tapetų gamintojas Europoje. Daugiau nei 25 metus tiekiantis savo produkciją visam pasauliui. POLDECOR pagaminti skysti tapetai puošia daugybę namų, butų, restoranų, viešbučių, vaikų darželių, grožio salonų: Europoje, JAV ir Azijos šalyse. Pagrindinis POLDECOR darbo principas – aukščiausia kokybė be jokių kompromisų. POLDECOR paslaptis – unikali, specialiai tik Poldecor skystiems tapetams gaminti pritaikyta įranga. Todėl POLDECOR reguliariai plečia savo asortimentą, skelbia apie naujus pavyzdžius ir medžiagas.