Atsiliepimai apie skystus tapetus

Geriausias būdas įsitikinti, kad skysti tapetai yra tobulas sienų dengimo būdas – išbandyti juos. Dažniausiai reikia vos kelių tepimų, kad pavyktų pamatyti kaip nuostabiai atgyja net ir senos, nelygios sienos. Tačiau jeigu prieš bandydami norite susipažinti su kitų žmonių patirtimi – tokiu atveju siūlome skaityti atsiliepimus, kurie padės susidaryti nuomonę apie gaminius ir iš plačios gausos pasirinkti tuos, kurie labiausiai Jums tinka. Žinoma, pati svarbiausia šių tapetų vertė yra estetika, tačiau greta jos būtinai reikia paminėti ir mažą kainą, kuri per akcijas sumažėja dar kelis kartus. Taip pat kaip privalumas įvertinamas ir labai greitas dengimas, kuris nereikalauja meistro akies. Kiekvienas, kuris perka geros kokybės tapetus ir tuo pačiu įsigyja tinkamas jų dengimo priemones – sėkmingai ištapetuos net ir labai dideles erdves, svarbiausia, skoningai puošdami erdvę suteiks jai daugiau ne tik estetikos, tačiau ir lygumo, tad tai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai sienos yra nelygios, tačiau norisi sutaupyti jas lyginant.

Atsiliepimai, komentarai ir nuomonės apie skystus tapetus Poldecor

Remkitės kitų žmonių patirtimi, skaitykite atsiliepimus ir įsigykite tapetus, kurie padengė jau ne vieno laimingo žmogaus namų bei kitų patalpų sienas. Juk genialumas slypi paprastume ir šie tapetai yra puikus to pavyzdys.

Klientų atsiliepimai - Google

Skysti tapetai Poldecor yra be abejonės aukštos kokybės sienų danga (nors galima naudoti netgi ir ant kitų kietų paviršių). Taip teigiu, nes esu išsitapetavęs ne vieną kambarį su skystais tapetais. Keliems pažįstamiems rekomendavau būtent šios firmos skystus tapetus, tai ir jie liko patenkinti ir kokybe ir kaina. Beje, verta paminėti ir puikų aptarnavimą bei konsultacijas telefonu. Rekomenduoju visiems!

Arturas K.

Skyrėme nemažai laiko prieš išsirenkant skystus tapetus, kadangi yra ne vienas gamintojas, tačiau nesigailime, kad pasirinkome būtent POLDECOR firmos skystus tapetus. Tikrai aukščiausios kokybės sienų danga už prieinamą kainą. O jau koks platus asortimentas, teko šiek tiek pasukti galvą, nes visgi pasirinkimas net iš 230 spalvų, tačiau išsirinkta spalva labai džiugina ir nuostabiai atrodo svetainės interjere. Ateityje planuojame išsitapetuoti skystais tapetais ir daugiau kambarių.
Trumpai tariant, viskas labai gerai – kaina, kokybė, aptarnavimas! 10/10

Vaidute V.

Aukštos kokybės skysti tapetai su kuriais labai paprasta pačiam išsitapetuoti kambarį. Didelis privalumas, kad gerai izoliuoja garsą. Ačiū firmai už konsultaciją ir patarimus.

Domantas J.

Klientų atsiliepimai - Facebook

Didelis skystų tapetų spalvų pasirinkimas ir geros kainos. Gražu, paprasta ir greita. Rekomenduoju!

Aušra L.

praktiska, grazu, dydelis ivairumas.

Arunas S.

Vau,nė nemaniau ,jog taip kokybiškai ir greitai vyksta darbas

Aly S.

Klientų atsiliepimai - Rekvizitai.vz.lt

Tik geriausi atsiliepimai apie šią įmonę, prekiaujančią skystais tapetais. Labai lengva tapetuoti ir gražiai atrodo.

Skaistė

Jau netgi kelis kartus pirkau skystų tapetų, grunto su kvarciniu smėliu ir glaistyklių internetu iš šios įmonės. Viskas vyko labai sklandžiai, aiškiai ir greitai. Įmonės vadovo kompetencijos lygis labai aukštas ir jaučiasi, jog tikrai išmano tai ką parduoda. 5/5

Rolandas

Viskas be priekaištų – tiek šios įmonės direktoriaus bendravimas su klientu, tiek kainos ir specialūs pasiūlymai skystiems tapetams, tiek patys skysti tapetai. Net nedvejodama rekomenduosiu tinklapį Poldecor.lt savo pažįstamiems, kurie ieškos tapetų, nes toks didelis atspalvių pasirinkimas nesukels jokios problemos išsirinkti kiekvienam norinčiam.
Šaunuoliai, darbuokitės taip ir toliau!

Jolanta C.

Klientų atsiliepimai - Info.lt

Saunuoliai, puikia dirba ir ismano savo darbą. Taip ir toliau! Visiems rekomenduoju.

Einaras

Įmonė puikiai išmano apie skystus tapetus bei turi tiek daug atspalvių pasirinkime, kad netgi buvo šiek tiek sunku išsirinkti norimą spalvą. Kai tik vėl prireiks tapetų, būtinai pirksiu tik čia ir kitiems patarsiu tą patį. 10/10

Rasa

UAB „ELANAS” darbuotojai visada pataria ir konsultuoja rūpimais klausimais. Platus spalvų pasirinkimas, galima ir iškart vietoje įsigyti pageidaujamą spalvą, kiekį, taip pat turi gruntą ir įrankius tapetams uždėti ant sienos.

Paulius

Klientų atsiliepimai - Evertink.lt

Gera kokybė,puikus aptarnavimas

Marija

Geros medžiagos, likau patenkintas.

Darius N.

Patogus, greitas aptarnavimas.Rekomenduoju.

Daiva M.

Parašykite atsiliepimą apie skystus tapetus

Jeigu įsigijote skystus tapetus Poldecor, juos išbandėtę ir norite parašyti atsiliepimą, tai tiesiog:

 • parašykite savo atsiliepimą vienoje iš aukščiau paminėtų sistemų (po kiekvienos sistemos atsiliepimais yra tiesioginė nuoroda į konkrečią sistemą, pvz.: Google ar Facebook).
 • arba siųskite mums savo atsiliepimą, nuomonę ar komentarą į el. paštą info@elanas.lt su tema „Atsiliepimai”.
 • arba parašykite komentarą žemiau.

Jeigu norite parašyti atsiliepimą apie konkretų skystų tapetų tipą (pvz,: 1-5 ar 21-7), tai tiesiog mūsų tinklapyje susiraskite atitinkamus tapetus (galite pasinaudoti paieška) ir prekės informacijoje rasite skiltį „Atsiliepimai”. Dėmesio! Tokį atsiliepimą gali parašyti tik prisijungęs pirkėjas, pirkęs konkrečius skystus tapetus.

Kiekvienas skystų tapetų atsiliepimas yra labai svarbus ir vertingas, nes tai padeda ir kitiems žmonėms lengviau apsipręsti.

Komentarai apie “Atsiliepimai apie skystus tapetus

 1. Alma sako:

  Net nedvejodama rekomenduoju tinklapį Poldecor.lt Viskas be priekaištų – tiek šios įmonės vadovo bendravimas, tiek siūloma kokybe. Įmonės vadovo kompetencijos lygis labai aukštas ir jaučiasi, jog tikrai išmano tai ką parduoda. Rekomenduoju visiems ir tariu ačiū !!!

  • Poldecor.lt sako:

   Ačiū už puikų įvertinimą. Visada stengiamės padėti, patarti žmonėms, kurį daro ar ruošiasi daryti remontą.

  • Poldecor.lt sako:

   Jiems nėra galiojimo termino, nežinau kur Jūs matėt galiojimo terminą. Jei jie tinkamai sandėliuojami, tai galiojimo termino nėra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *