SKYSTŲ TAPETŲ PASIŪLYMAS! Nuolaida iki 20% visam užsakymui + NEMOKAMAS pristatymas!    Žiūrėti

Skysti tapetai luboms

Skysti tapetai luboms

Skysti tapetai yra puikus pasirinkimas ne tik sienoms, tačiau taip pat ir luboms. Kai kurie renkasi kitokių atspalvių, dažniausiai to paties tono, tačiau šviesesnius kai tuo tarpu kiti renkasi visiškai kitokios spalvos ir kuria kambaryje tokį dizainą, kuris atrodo unikaliai ir labiausiai išpildo jų idėjas. Bet kuriuo atveju, kad ir kokios spalvinės gamos Jums labiausiai tinkamos – esame tikri, kad pas mus rasite tinkamą variantą. Lubų tapetai gali būti tie patys skysti Poldecor tapetai, kurie naudojami ir sienoms arba galite įsigyti smulkesnės struktūros, kurie yra plonesni, tad kurti būtent luboms.

Tapetų luboms pasirinkimas

Nors Poldecor lubų tapetai labiausiai vertinami dėl patrauklios kainos ir greito dengimo, tačiau taip pat galime Jus nudžiuginti labai plačia stilių gausa, tad kiekvienas ras variantą, kuris jam labiausiai tinka. Nuo šviesesnių, kurie dažniausiai kambariams suteikia daugiau erdvumo, tad tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai patalpos yra mažos, iki tokių, kurie tamsūs, masyvūs ir su raštais, tad dažniausiai pasirenkami dideliuose kambariuose, kur nebijoma vizualiai sumažinti erdvių.

Renkantis tapetus, žinoma, reikia vertinti ne tik spalvas, tačiau taip pat ir struktūrą, kuri gali vizualiai atrodyti lengvesnė arba sunkesnė. Dažniausiai ant lubų pasirenkami lengvesnės struktūros tapetai, kurie derinami su masyvesniais, kurie dengia sienas. Tiesa, tai tik rekomendacija, tad galiausiai kiekvienas gali ir tuo pačiu turi kurti tokius namus, kurie jam atrodo gražiausiai ir labiausiai atitinka jo poreikius.

Lubiniai tapetai yra labai įvairūs ir kiekvienas gali rasti tokius, kurie labiausiai jam tinkami. Svarbiausia skirti laiko smulkmenoms, galiausiai, nepamiršti, kad skysti tapetai padengia paviršius ilgiems metams, tad apsimoka rasti tokius, kurie tobulai iki mažiausių smulkmenų atitinka Jūsų poreikius.

Tapetai luboms – ilgaamžiai, tačiau lengvai nuimami

Poldecor tapetai ne tik yra ilgaamžis pasirinkimas, kuris padengia tiek sienas, tiek lubas, tačiau pagal poreikius gali būti ir labai greitai bei paprastai nuimamas, tad nereikalauja nei daug laiko, nei specialių priemonių, kaip kad tokiu atveju, kai reikalingas standartinių tapetų nuėmimas. Jeigu vienos spalvos sienos Jums pabodo ir norisi visiškai kitokių – tokiu atveju pašalinsite senus skystus tapetus tiek ant sienų, tiek ant lubų. Svarbiausia, kad lubų tapetai puikiai padengia paviršių ir išlygina jį, tad nereikalingos papildomos gipso plokštės arba kitos medžiagos lyginimui. Tai padeda sutaupyti ne tik daug laiko, tačiau taip pat ir pinigų, galiausiai, puikiai atrodo ir džiugina estetika pagal kiekvieno poreikius.

Galiausiai, skysti tapetai yra gaminami iš ekologiškų ingredientų, tad jie yra saugūs ir namams, ir kiekvienam žmogui. Tačiau būdami natūralūs – jie taip pat yra ir ilgaamžiai, tad išbandykite kokybę, kuri Jums tarnaus ne vienerius metus.

Apžiūrėkite tapetus gyvai

Jeigu Jus domina Poldecor lubų tapetai, tačiau nenorite jų pirkti internetu, kadangi gyva apžiūra atrodo kokybiškesnė – tokiu atveju siūlome apsilankyti vienoje iš prekybos vietų, kur mes tiekiame savo produkciją. Mūsų internetiniame puslapyje galite rasti sąrašą (plačiau skaitykite „Kur pamatyti ir įsigyti skystus tapetus Poldecor?“), tad peržiūrėkite jį ir užsukite ne tik gyvai apžiūrai, tačiau ir nemokamoms konsultacijoms. Specialistai pagal Jūsų poreikius padės rasti labiausiai tinkamus tapetus, kurie pirmiausia nugula ant lubų, o paskui ir ant sienų taip sukurdami harmoningą erdvę, kurioje – gera būti ir kuri iki mažiausių poreikių patenkina Jūsų lūkesčius.

Skysti tapetai lubomsVisi

-26%
20.00 
6.06 € už m²
-32%
17.00 
5.15 € už m²
23.00 
6.97 € už m²

Komentarai apie “Skysti tapetai luboms

 1. Joalita sako:

  Laba diena,
  Noriu paklausti dėl skystų tapetų luboms. Senos statybos namas su medinėm lubom, tačiau jos lygios. Ar būtų galima dažyti skystais tapetais ir kaip jas paruošti?
  pagarbiai,
  Joalita

  • Poldecor.lt sako:

   Laba diena, skystus tapetus galima dėti ant visų kietų paviršių. Taip pat galima dėti ant lubų. Kaip juos uždėti kiekvienam pirkėjui duodame instrukciją. Mes turime sienos ir luboms skystus tapetus. Daugiau informacijos galiu suteikti telefonu.

  • Poldecor.lt sako:

   Sveiki, skystus tapetus Poldecor galima dėti ant visų kietų paviršių. Mes dar siūlome prieš dedant skystus tapetus Poldecor ant sienų ar lubų, jas reikia nutepti gruntu. Poldecor tapetams siūlome to pačio gamintojo ir gruntą – Poldecor.

  • Poldecor.lt sako:

   Sveiki, skystus tapetus galima dėti ant visų kietų paviršių, prieš tai paviršių reikia nutepti gruntu du kartus. Geriausiai tinka gruntas su kvarciniu smėliu- poldecor.

 2. Antanas sako:

  Sveiki,
  Ar galima skystus tapetus dėti ant lubų padengtų kalkėmis (atšokimų bei pūslių nėra)

  • Poldecor.lt sako:

   Sveiki, negalima. Reikia pašalinti visus paviršiau nelygumus, švariai nuvalyti bei nuplauti.Lubos ar sienos turi būti švarios. Dengiamas paviršius ant kurio planuojama dėti skystus tapetus, turi būti balta ir šiurkšti. Lubas ar sienas reikia padengti baltu, neskiestu gruntu su kvarciniu smėliu. Rekomenduojame šiuos gruntus Poldecor, Gruntomal, Grunt. Gruntuoti reikia du kartus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *