SKYSTŲ TAPETŲ PASIŪLYMAS! Nuolaida iki 20% visam užsakymui + NEMOKAMAS pristatymas!    Žiūrėti

Skysti tapetai virtuvėje

Skysti tapetai Poldecor - Galerija - #14

Gaminimas jaukioje erdvėje bus kur kas malonesnis, tad siūlome virtuvės kambario sienas dekoruoti tokia danga, kuri ne tik funkcionali ir nereikalauja daug priežiūros, tačiau taip pat ir puikiai atrodo. Ne veltui skysti tapetai virtuvės kambaryje yra labai mėgstamas pasirinkimas. Šiuo metu spalvų bei raštų gausa yra tokia plati, kad kiekvienas gali rasti jam tinkamą variantą, kuris ne tik gražiai atrodo, tačiau taip pat ir metų metais tarnaus.

Skysti tapetai – tobulas sprendimas virtuvėje

Skysti tapetai virtuvėje yra puikus pasirinkimas dėl daugelio priežasčių. Pirmiausia dėl estetikos. Kadangi norisi gaminti patalpoje, kurioje kiekvienas stiliaus akcentas dera tarpusavyje – tapetai labai tinka, kadangi šiuo metu galima rasti labai platų stilių pasirinkimą pagal kiekvieno poreikius. Nuo standartinių spalvų iki modernių atspalvių, nuo margų raštų iki vienos spalvos tapetų, kurie gali būti iškilusiu reljefu arba beveik be jo. Kai pasiūla tokia plati – rasti Jums tinkamus raštus nebus sunku. Ir būtent dėl to skysti tapetai yra taip vertinami. Nei viena kita danga, deja, neturi tokios gausos, kuri šiuo metu peržiūrai prieinama internete.

Skysti tapetai taip pat puikiai tinka tokiose patalpose, kur yra gana didelis santykis su vandeniu. Medžiaga yra higroskopinė, tad ji nėra jautri drėgnumui. Kadangi virtuvėje dažniausiai aktyviai gaminama, kaupiasi garai – per didelis vandens kiekis gali gąsdinti. Tačiau neturėtų, kadangi tapetai puikiai „atlaiko“ bet kokį patalpų drėgnumą ir užtikrina, kad sienų paviršius nebus nei kiek sugadintas.

Taip pat verta akcentuoti ir tai, kad virtuvėje dažnai dėl gaminimo tenka susidurti su paviršių defektais, kurie išryškėja metų eigoje. Natūralu, kad tuomet laimi tokia danga, kuri nereikalaudama labai daug dėmesio gali būti lengvai koreguojama. Skysti tapetai – puikus pasirinkimas, kadangi pašalinti sugadintą paviršiaus sluoksnį ir užtepti naują – gana paprasta. Tam nereikia meistro. Štai todėl siūlome perkant tapetus įsigyti kiek didesnį kiekį, kad pagal poreikį būtų galima atnaujinti tam tikras sienų vietas.

Skysti tapetai ant sienos interjere – Poldecor 3-2 | #1

Tinkamas tapetų padengimas

Daugeliui žmonių patinka tai, kad skysti tapetai nėra reiklūs, tad beveik kiekvienas gali su jais dengti paviršius ir tuo pačiu džiaugtis patrauklumu. Jeigu plytelių dengimui, kuris taip pat gana dažnai pasirenkamas virtuvės patalpoje, reikalingas meistras, tai šiuos tapetus gali kiekvienas išmokti „valdyti“. Puiku ir tai, kad pabodusias sienas galima paversti kitokiomis tada, kai vienos Jums atrodo nebepatrauklios. Tokiu atveju virtuvės kambario interjeras gali būti keičiamas labai dažnai, kadangi pašalinti senus tapetus labai paprasta ir lygiai taip pat kitus padengti – nereikia daug laiko.

Visgi, tai dažniausiai daroma dėl to, kad norisi suteikti patalpai daugiau įmantrumo, pakeisti interjerą, kadangi patys tapetai dažniausiai sėkmingai tarnauja labai daug metų. O puiku tai, kad beveik nereikalauja jokios priežiūros. Jeigu nuo gaminimo ant tapetų paviršiaus atsirado kokios nors dėmės – tokiu atveju siūlome jas šalinti su vos drėgna šluoste. Nesunkiai pašalinsite net ir labai didelius nešvarumus. O kai jie bus tokie dideli, kad plovimas nebeįmanomas, siūlome toje vietoje nuskusti seną tapetų sluoksnį ir uždėti naują.

Skysti tapetai valgomajame ant sienų – Poldecor 5-1 | #1

Kurkite patalpą, kurioje gera būti…

Skysti tapetai virtuvėje yra puikus pasirinkimas tiems, kuriuos domina ne tik estetiškai patraukli, tačiau taip pat ir funkcionali erdvė. Svarbiausia, kad tapetus įsigyti galima ir internetu, tad niekur nereikia eiti iš namų, nes patys tapetai „ateis“ pas jus. Jeigu nesate tikras dėl tapetų pasirinkimo, visada siūlome tartis su meistrais, kurie įvertinę kiekvieno poreikius – padeda įsigyti labiausiai tinkamus.

Populiariausi skysti tapetaiVisi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *