SKYSTŲ TAPETŲ PASIŪLYMAS! Nuolaida iki 20% visam užsakymui + NEMOKAMAS pristatymas!    Žiūrėti

Skysti tapetai vaikų kambaryje

Skysti tapetai vaikų kambaryje – Poldecor 5-7 (kairėje pusėje) | #1

Vaikų kambarys yra ta erdvė namuose, kuri turi būti ne tik labai kūrybiška ir estetiškai patraukli, tačiau taip pat ir funkcionali. Juk dažniausiai vaikai yra aktyvūs, tad jie puošia sienas savo piešiniais, išbando įvairius dažus, kurie netyčia patenka ant paviršių, galiausiai, kur kas mažiau saugo sienas nei suaugusieji. Tokiu atveju skysti tapetai yra labai geras pasirinkimas, kadangi juos paprasta keisti vienus kitais ir taip išlaikyti ne tik kūrybiškumą, tačiau ir tvarką patalpoje.

Spalvos ir stilių gausa – kiekvienam pagal jo poreikius

Jeigu vaikas jau yra paaugęs – tokiu atveju tapetų spalvas bei stilių jis gali rinktis pats. Kadangi šiuo metu internete galima labai patogiai peržiūrėti pavyzdžius – kiekvienas gali įsigyti tokius, kurie jam gražiausi. Žinoma, kai vaikas dar yra mažas – tapetus renkasi tėveliai, kurie dažniausiai juos derina tiek prie vaiko lyties, tiek prie kuriamo interjero, kuris dažniausiai neapsieina be spalvų.

Nors iki šiol berniukams dažniausiai buvo perkama mėlyna spalva, tačiau skysti tapetai džiugina tuo, kad tos pačios mėlynos atspalvių galima rasti labai daug. Taip pat puikiai atrodo ir elektrinė, kuri dažniausiai patinka judriems vaikams arba violetinė, kuri dažnai vadinama karališka spalva. Galiausiai, galbūt galima elgtis priešingai – judriems vaikams siūlome rinktis pastelines spalvas, kurios ramina, pavyzdžiu, žalia. Tokiu atveju miegamojo patalpa bus ta vieta, kur jis ilsėsis, atsipalaiduos po dienos žaidimų kieme arba darželyje.

Tiesa, skysti tapetai vaikų kambaryje taip pat kinta ir savo raštais bei iškylimais. Vaikams dažniausiai patinka, tai tapetai vizualiai iškilę. Tokiu atveju juos labai malonu liesti rankomis ir taip atrasti naujus potyrius, pažinti pasaulį.

Skysti tapetai vaikų kambaryje ant sienos – interjero pavyzdys – Poldecor 14-3 | #2

Tapetų keitimas ir priežiūros niuansai

Kaip jau minėjome, skysti tapetai vaikų kambaryje yra labai geras pasirinkimas dėl to, kad galima juos keisti ir nuvalyti pagal poreikį. Viena vertus keičiami tada, kai tapetai susidėvi, tampa nešvarūs. Kitu atveju tai yra puiki galimybė koreguoti vaiko kambario spalvas ir keisti interjerą pagal jo asmeninius pageidavimus. Vaikai auga, tad jie dažniausiai drąsiai išsako savo pageidavimus, kurie kinta priklausomai nuo jų stiliaus. Dažnai aktyvios spalvos keičiamos pasyvesnėmis, net tamsiomis, tačiau tėveliai turėtų leisti vaikui sukurti tokią aplinką, tokį interjerą, kuris jam labiausiai tinka.

Tuomet skysti tapetai yra pašalinami nuo sienų paviršiaus ir pagal poreikius dengiamas kitas sluoksnis, kuris ne tik pasidengia labai greitai, tačiau taip pat ir senas nepalieka jokių buvusių žymių.

Jeigu vaikas jau yra paaugęs, pavyzdžiui paauglys – tokiu atveju jis pats gali padėti nulupti senus tapetus ir tuo pačiu sienas dengti naujais. Tai gali būti labai smagi pramoga, kuri puikiai tinka visai šeimai ir tuo pačiu kuri išmoko naujų dalykų.

Jeigu seni tapetai vis dar patinka, tačiau jie išsitepė dėmėmis, tokiu atveju siūlome juos valyti su vos drėgna šluoste. Dažniausiai tik tiek ir tereikia, kad būtų pašalinamos didžioji dalis arba net visos dėmės ir nešvarumai. Svarbiausia yra labai intensyviai netrinti, kadangi taip galima pažeisti tapetų paviršių. Siūlome nuo vaikystės mokytis vaikus tinkamai prižiūrėti tvarką kambaryje ir jeigu išsipurvino tapetai, juos nuvalyti. Kaip ir su kuo – turėtų parodyti tėveliai. Tokiu atveju skysti tapetai tarnaus dar ilgiau ir savo patrauklumu džiugins daugelį metų.

Populiariausi skysti tapetaiVisi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *